Результати проведення 74-ої наукової конференції професорсько-викладацького складу | Кафедра іноземних мов природничих факультетів одеського національного університету імені І.І. Мечникова

Сьогодні Субота, 18 Січня 2020 року

Опубліковано: 2 Гру 2019 / Немає коментарів / 656 переглядів

На базі кафедри іноземних мов природничих факультетів  27 листопада пройшла щорічна 74-а наукова конференція професорсько-викладацького складу.

На конференції було оприлюднено наступні доповіді:

1. Використання цифрових технологій на заняттях з іноземної мови.

к.філол.н., доц. Васильченко О. Г.

1. Перспективи вивчення іноземних мов у сучасних реаліях вищів України.

к.філол.н., доц. Ткаченко Г. В.

1. Методи використання комунікативного підходу при викладанні англійської мови як іноземної в англомовних країнах: Мальта, США, Великобританія.

к.філол.н., доц. Долбіна К. Д.

1. Типологія імітаційно-ділових ігор та методика їх використання на заняттях з англійської мови у немовних вищах.

к.пед.н., доц. Котлярова Л. Б.

1. Розвиток вокабуляру на заняттях з іноземної мови у студентів вищів України.

к.філол.н., доц. Григораш В. С.

1. Спільний проєкт групи з метою розвитку навичок роботи у колективі.

к.філол.н., доц. Румянцева О. А.

1. Інтерактивні технології у навчанні іноземним мовам.

к.філол.н., доц. Гарчева І. О.

1. Сучасний досвід академічної мобільності в світі.

д. псих. н., проф. Кононенко А. О.

1. Втілення сучасних інтерактивних методів навчання на заняттях з англійської мови.

викл. Ульянова В. О.

Висновки:
1. Під час роботи конференції були обговорені актуальні питання імплементації інноваційних технологій та стратегій оптимізації процесу навчання іноземним мовам на немовних факультетах, розглянуто нові методи активізації діяльності студентів на практичних заняттях з іноземної мови, обмірковано переваги використання цифрових технологій на заняттях, обмірковано перспективи вивчення іноземних мов у сучасних реаліях вишів України, визначено головне й найактуальніше у використанні комунікативного підходу при викладанні англійської та німецької мов як іноземної, а також обговорено, які можливості відкриває академічна мобільність для викладачів. Були відображені результати квесту «Horrors of entrepreneurs», проектної роботи зі студентами спеціальності МЕВ, Туризму та ГГФ.
2. Треба відмітити, що доповіді конференції були увиразненні й практично підкріпленні різноманітними наочними матеріалами та було проведено інтерактивну вікторину kahoot в рамках воркшопу.
3. Рекомендувати розповсюдити і впроваджувати передовий досвід викладання іноземної мови за фахом, накопичений викладачами кафедри іноземних мов природничих факультетів.