Сьогодні Субота, 18 Листопада 2017 року

СЛОВНИК КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕРМІНОЛОГІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ МАТЕМАТИКИ, ЕКОНОМІКИ І МЕХАНІКИ
Опубліковано: 1 Ноя 2015 / Немає коментарів / 404 переглядів

Словник комп’ютерної термінології (для студентів   Інституту математики, економіки і механіки) = English Computer Terminology Glossary (for the students of The Institute of Mathematics, Economics and Mechanics) / О.А. Румянцева, ОНУ імені І.І. Мечникова. — Одеса, 2015. — 60 с.

Словник комп’ютерної термінології створений перш за все для студентів вузів, що навчаються за фахом «Прикладна математика» та «Інформаційні технології», а також аспірантів, викладачів та загальних користувачів ПК. Словник містить близько 600 найбільш використовуваних термінів у сфері інформаційних технологій і програмування. До нього увійшли не лише сталі терміни, але і найбільш популярні неологізми. Визначення термінів російською мовою відрізняються простотою і ясністю, тому вони є зрозумілі не лише фахівцям ІТ-сфери, але і широкому колу користувачів ПК. Словник призначений для розширення лексичного запасу фахівців в сфері інформаційних технологій, а також у навчальному процесі для вдосконалення знань студентів вузів.

Словарь можно скачать здесь >>>