ТЕРМІНОЛОГІЧНИЙ СЛОВНИК МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ С++
Опубліковано: 3 Ноя 2015 / Немає коментарів / 535 переглядів
Термінологічний словник мови програмування С++

Термінологічний словник мови програмування C++ (І та ІІ курсів Інституту математики, економіки і механіки, що навчаються за фахом «Прикладна математика» та «Інформаційні технології») = C++ Glossary (for the first and second year students of Information Technologies, Mechanics and Applied Mathematics Departments of IMEM) / О.А. Румянцева, ОНУ імені І.І. Мечникова. — Одеса, 2015. — 31 с.

Термінологічний словник мови програмування C++ створений для студентів І та ІІ курсів Інституту математики, економіки і механіки, що навчаються за фахом «Інформаційні технології», «Механіка» та «Прикладна математика», ОНУ імені І.І. Мечникова, для аспірантів, викладачів, які викладають С++, а також користувачів ПК, що вивчають С++.

Словник містить найбільш використовуваних термінів у сфері інформаційних технологій і програмування. До нього увійшли не лише сталі терміни, але і найбільш популярні неологізми. Визначення термінів російською мовою відрізняються простотою і ясністю, тому вони є зрозумілі не лише фахівцям IT-сфери, але і широкому колу користувачів ПК. Словник призначений для розширення лексичного запасу фахівців в сфері інформаційних технологій, а також у навчальному процесі для вдосконалення знань студентів вузів.

Термінологічний словник можна скачати  тут >>>